Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Koncert Noworoczny Kacper Gołda i Przyjaciele

Archiwum wiadomości

29.12.2016

Koncert Noworoczny Kacper Gołda i Przyjaciele

Koncert Noworoczny Kacper Gołda i Przyjaciele

 

Kacper Gołda to półfinalista czwartej edycji programu X FACTOR w drużynie Czesława Mozila. Sama Ewa Farna nazwała go wówczas ''wielką gwiazdą'', a Kuba Wojewódzki ''wielkim artystą''. Kacper to także laureat konkursu radia RMF FM ''Ja Cię kręcę'', gdzie wspólnie z zespołem VARIUS MANX nagrał przebój ''Africa'', który królował w stacji radiowej oraz ukazał się na płycie z okazji 25-lecia radia.

 

Bardzo się cieszę, że mogę zagrać koncert w Puławach, nie pierwszy, ale ten będzie wyjątkowy, bo w 100 procentach mój. Jestem bardzo podekscytowany. To właśnie w Domu Chemika stawiałem swoje pierwsze kroki na dużej scenie- zaznacza Kacper.

 

Pierwszy singiel wokalisty miał swoją premierę w telewizji śniadaniowej ''Dzień Dobry TVN'', a obecnie jest grany w kilku stacjach radiowych. W lutym 2015 roku artysta wystąpił na wielkiej gali z okazji 25-lecia radia RMF FM emitowaną w telewizji Polsat, obok takich gwiazd jak Varius Manx czy Dżem. W lutym ukazał się drugi singiel ''Na żadną z gwiazd'', który spotkał się z wielkim uznaniem fanów, i jest grany w wielu stacjach radiowych.

 

 

 

Szykuję parę niespodzianek. Powstanie parę nowych utworów specjalnie na tę okazję, ale zaprezentujemy też utwory, które są dla mnie bardzo ważne. Nie pojawię się na scenie sam, ale to już jedna z niespodzianek. Emocje gwarantowane – zachęca do udziału Kacper Gołda.

 

Niezwykłym atutem wokalisty jest jego wrażliwość, którą zauważył sam Stanisław Sojka, a która nadaje magiczny nastrój każdemu koncertowi Kacpra.

 

18 stycznia 2017 r, godz. 18.00, sala widowiskowa POK "Dom Chemika", bilety 15 zł (w przedsprzedaży) i 20 zł w dniu koncertu do nabycia w kasie POK tel. 81 886 20 24.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"