Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Ferie w POK "Dom Chemika"

Archiwum wiadomości

11.01.2017

Ferie w POK "Dom Chemika"

Ferie w POK "Dom Chemika"

Jak co roku Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” przygotował szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży spędzających ferie zimowe w naszym mieście. W dniach 14-28.01.2017 w naszym ośrodku będą odbywać się warsztaty plastyczne (różne techniki), spotkania ze sztuką ludową, zajęcia taneczne i teatralne, pokazy filmów niespodzianek oraz koncerty i spektakle teatralne.

Nasza bogata oferta skierowana jest zarówno do najmłodszych, jak i trochę starszych uczniów, ale także ich rodzice znajdą w tym roku coś dla siebie. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na plakatach oraz pod numerem tel.: 81 887 96 01.

Dodatkowo, już po raz trzeci odbędą się warsztaty wokalne Roberta Sosika, tym razem pod hasłem muzyki musicalowej. Natomiast po raz pierwszy w naszej ofercie pojawią się w tym roku warsztaty bębniarskie prowadzone przez Sylwię Wójcik, które wprowadzą uczestników w gorące rytmy brazylijskiego karnawału. Uczestnicy warsztatów wokalnych i bębniarskich zaprezentują efekty swojej pracy podczas koncertu finałowego, który odbędzie się 28 stycznia o godz. 16:00 na sali widowiskowej POK „Dom Chemika”.

Zapisy na wszystkie płatne zajęcia przyjmowane są w kasie POK "Dom Chemika" – wykupienie biletu jest równoznaczne z potwierdzeniem obecności. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na zajęcia bezpłatne przyjmowane są na portierni POK "Dom Chemika".

Udział w zajęciach jest równoznaczny z akceptacją regulaminu ferii zimowych 2017 organizowanych przez POK "Dom Chemika". Regulamin do pobrania poniżej.Regulamin
Regulamin
Program ferii I tydzień
Program ferii I tydzień
Program ferii II tydzień
Program ferii II tydzień
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"