Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Monika Malczak i "The Greatest Jazz Standards"

Archiwum wiadomości

19.01.2017

Monika Malczak i "The Greatest Jazz Standards"

Monika Malczak i "The Greatest Jazz Standards"


Monika Malczak to wokalistka pochodząca z Kazimierza Dolnego. Z Puławami związana jest od dziecka, kiedy jako niespełna 13-latka zaczęła uczęszczać na zajęcia wokalne do Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”, pod kierunkiem Zbigniewa Jonaka.

 

Bardzo wcześnie rozpoczęta przygoda muzyczna Moniki, w połączeniu z niezwykłym talentem, ale też ciężką pracą, doprowadziła ją do wydziału Wokalistyki Jazzowej w Państwowej Szkole Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, a obecnie Wokalistyki Jazzowej w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

 

Monika jest laureatką licznych festiwali i konkursów wokalnych rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jest m. in. tegoroczną finalistką Blue Note Competition w Poznaniu, Hot Jazz Spring w Częstochowie, zwyciężczynią 43. Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu 2016 oraz zdobywczynią I nagrody w Konkursie Wokalistyki Jazzowej w Warszawie.

 

W koncercie „The Greatest Jazz Standards” usłyszymy najpiękniejsze utwory jazzowe przy akompaniamencie znakomitych muzyków.

 

Monika Malczak – wokal

Robert Murakowski – trąbka

Wojciech Pulcyn – kontrabas

Jarosław Małys – piano

Bogdan Tchórzewski – perkusja

 

Zapraszamy na koncert Moniki Malczak "The Greatest Jazz Standards" 27.01.2017 r. o godz. 19.00 do nowo otwartej Kawiarni u SMOKA. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie POK „Dom Chemika”, tel. 81 886 20 24.

 
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"