Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Młodzi LUBią Kulturę - zapraszamy na spotkanie

Archiwum wiadomości

05.03.2017

Młodzi LUBią Kulturę - zapraszamy na spotkanie

Młodzi LUBią Kulturę - zapraszamy na spotkanie


W środę, 15 marca o godzinie 13.00 w sali 131 Puławskiego Ośrodka Kultury odbędzie się spotkanie dotyczące projektu Młodzi LUBią Kulturę skierowane do wszystkich, którym kultura jest bliska, którzy chcą tworzyć kulturę, aktywnie w niej uczestniczyć oraz zmieniać rzeczywistość wokół siebie.

 

Zapraszamy nauczycieli i nauczycielki, animatorów i animatorki, edukatorów i edukatorki, pracowników instytucji kultury i organizacji pozarządowych.

 

Projekt Młodzi LUBią Kulturę. Lubelska Siec Edukacji Kulturalnej to bezpłatny program edukacyjny, który ma na celu stworzenie szerokiej sieci instytucji, organizacji, szkół, grup nieformalnych, animatorów i animatorek, edukatorów i edukatorek zajmujących się edukacją kulturową w regionie lubelskim.

 

W ramach programu zapraszamy Państwa do skorzystania z programu szkoleń i warsztatów Inkubatora Młodzi LUBią Kulturę. Ważnym elementem będzie realizacja poprzez system mikrograntów ok. 100 małych programów edukacyjnych, tworzonych przez lokalnych animatorów we współpracy z ekspertami. Program grantowy skierowany będzie do absolwentów i absolwentek Inkubatora.

 

Wstęp wolny!

Szczegóły w załączonym pliku.
Informacje szczegółowe o spotkaniu
Informacje szczegółowe o spotkaniu
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"