Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » "Jezioro Łabędzie" - widowisko baletowe

Archiwum wiadomości

27.03.2017

"Jezioro Łabędzie" - widowisko baletowe

"Jezioro Łabędzie" - widowisko baletowe

"Tradycja wytańczona z wielką klasą(...)" to motto światowego PETERSBURG INTERNATIONAL BALLET, który już w miesiącu kwietniu po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje największy kunszt klasycznego piękna w spektaklu baletowym "Jezioro łabędzie" do muzyki Piotra Czajkowskiego.
Zapraszamy serdecznie całe rodziny i wszystkich, którzy kochają taniec w najlepszym wykonaniu do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

 

"Jezioro Łabędzie" to fenomen w historii baletu niezmiennie ujmujący każdą publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego najbardziej niezwykłego baletu – w wykonaniu uznanego na całym świecie PETERSBURG INTERNATIONAL BALLET jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów całego świata.

 

 

Na widowisko zapraszamy 5 i 6 kwietnia 2017 r. o godzinie 19:00 do sali widowiskowej POK „Dom Chemika”.

 

Wstęp 90zł (parter) oraz 80 zł (balkon), bilety do nabycia w kasie POK „Dom Chemika” tel. 81 886 20 24 lub na stronie ebilet.pl

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"