Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » POK-frontacje - program

Archiwum wiadomości

03.06.2017

POK-frontacje - program

POK-frontacje - program

W dniach 9-11 czerwca zapraszamy do „Domu Chemika” na POK-frontacje, czyli pokaz najlepszych form artystycznych w wykonaniu podopiecznych i instruktorów z naszego ośrodka!

 

Tegoroczne POK-frontacje będą trwały trzy dni. Od 9 do 11 czerwca będzie można wziąć udział w wielu ciekawych wydarzeniach artystycznych i edukacyjnych obywających się na terenie „Domu Chemika” i nie tylko.

 

Piątek 9 czerwca upłynie pod znakiem wystaw i wernisaży. POK-frontacje w Puławskiej Galerii Sztuki otworzy wernisaż wystawy prac uczestników lekcji galeryjnych, w tym roku szczególnie powiązanych z obchodami Roku Rzeki Wisły. Następnie o godzinie 12:00 na placu Chopina, wzorem ubiegłego roku odtańczony zostanie polonez, a potem wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni do udziału w animacjach tanecznych. Kolejne dwa wernisaże odbędą się tego samego dnia kolejno w holu górnym „Domu Chemika” oraz Puławskiej Galerii Sztuki. Pierwsza z wystaw przedstawiać będzie prace malarskie, rysunkowe i fotograficzne uczestników „artystycznego pospolitego ruszenia”, czyli II edycji „Nie szufladkuj talentu!” Zaś druga z wystaw zatytułowana „Jutro też będzie słońce” zaprezentuje malarstwo Anny Trochim.

 

Sobotnie świętowanie ruszy o godzinie 10:30. Na patio „Domu Chemika” będzie można zobaczyć spektakl „O zielonych żabkach w czerwonych czapkach”. Do południa odbędzie się jeszcze poranek filmowy na sali widowiskowej oraz wziąć będzie można udział w animacjach na patio. Od godziny 12:00 rozpocznie się szereg warsztatów tanecznych z POWIŚLEM, POKUSEM i ETIUDĄ oraz warsztaty plastyczne.

W tym dniu będzie można poznać działania „Domu Chemika” od kuchni i zwiedzić każdy zakątek naszego ośrodka. Zapisy u Joanny Krauze pod adresem e-mail: joanna.krauze@domchemika.pl tylko do 9 czerwca.

Dzień zakończy się cyklem spektakli przygotowanych przez różne zespoły teatralne działające w „Domu Chemika”. Na zakończenie małej sali teatralnej ze swoimi przedstawieniami zaprezentują się kolejno: dziecięcy Teatrzyk FIGIELEK, Teatr Lalek MUCHOMOR, Teatr SPUT².

 

POK-frontacje zakończy w niedzielę 11 czerwca o godzinie 16:00 na Planu Chopina uroczysty Koncert Galowy.

 

Wstęp wolny!

 

PROGRAM

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"