Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Spotkanie z Bajarkami znad Wisły

Archiwum wiadomości

13.07.2017

Spotkanie z Bajarkami znad Wisły

Spotkanie z Bajarkami znad Wisły

W najbliższą niedzielę, 16 lipca, serdecznie zapraszamy wszystkie małe i duże dzieci na spotkanie z Bajarkami znad Wisły.

 

Bajarki znad Wisły to grupa 12 wyjątkowych bajarek, które przygotowały dla najmłodszych coniedzielny cykl atrakcyjnych spotkań w plenerze połączony z czytaniem bajek, grami i zabawami oraz innymi atrakcjami. Spotkania będą odbywały się w lipcu i w sierpniu.

 

Na wspólne spotkanie przy bajkach zapraszamy w niedzielę, 16 lipca o godzinie 16:00 na Dziedziniec Pałacu Książąt Czartoryskich. Fragment książki Justyny Bednarek pt. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" przeczyta wcielająca się w postać baśniowej bajarki Renata Siedlaczek. Historia opowiada o przygodach, jakie przytrafiły się skarpetkom, które pogubiły się w praniu i muszą na nowo odnaleźć swoje role w życiu.

 

 

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Puławski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Dofinansowano ze środków projektu „UTW dla społeczności” będącego częścią programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.


Serdecznie zapraszamy!
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"