Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Warsztaty jazzowe dobiegają końca

Archiwum wiadomości

13.07.2017

Warsztaty jazzowe dobiegają końca

Warsztaty jazzowe dobiegają końca

47. Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe powoli przechodzą do historii. Przez kilka ostatnich dni, na wieczornych koncertach i jam sessions w naszym ośrodku, nieprzerwanie królowała muzyka jazzowa.

 

Przed nami jeszcze dwa wyjątkowe wydarzenia – Koncert Finałowy Wokalistów i Koncert Finałowy – podsumowujące tegoroczne zmagania jazzowe. W najbliższy piątek i sobotę, podczas obu koncertów, zaprezentują się najlepsi z najlepszych – utalentowani uczestnicy warsztatów oraz znakomici pedagodzy i muzycy, których gościliśmy w tym roku.

 

  • Piątek, 14 lipca o godz. 19.00, zapraszamy na Koncert Finałowy Wokalistów, sala widowiskowa POK „Dom Chemika”, wstęp: 10 zł

  • Sobota, 15 lipca o godz. 19.00, zapraszamy na Koncert Finałowy, sala widowiskowa POK „Dom Chemika”, wstęp: 10 zł

Tradycyjnie już, na koncertach finałowych wystąpią nie tylko zespoły złożone z wokalistów i instrumentalistów oraz kadry, ale także unikalny big band jazzowy, który przygotowuje nieoceniony puzonista – Dante Luciani.


W tym roku na zakończenie warsztatów, podczas Koncertu Finałowego zostanie wręczona Nagroda Prezesa Firmy RUKE – puławskiego producenta usług szklarskich.


 

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"