Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Warsztaty cyrkowe już w najbliższą niedzielę

Archiwum wiadomości

18.07.2017

Warsztaty cyrkowe już w najbliższą niedzielę

Warsztaty cyrkowe już w najbliższą niedzielę

Już w niedzielę, 23 lipca, ruszają pierwsze warsztaty z cyklu Akademia Wspólnej Zabawy. Na zajęcia cyrkowe zapraszamy dzieci w wieku od 5 roku życia wraz z opiekunami. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10.00 na patio Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” i potrwają do godziny 14.00. Można do nas dołączyć w każdej chwili. Warsztaty mają charakter otwarty i nieodpłatny!

 

Warsztaty cyrkowe to zajęcia o charakterze edukacyjnym wykorzystujące elementy sztuki nowego cyrku (żonglerka, clownada) jako sposobu na aktywne i twórcze spędzenie czasu wolnego. Podczas interaktywnych zajęć uczestnicy poznają techniki żonglerki oraz clownady. Wymienione techniki sztuki cyrkowej rozwijają kreatywność, koordynację sensoryczno-motoryczną, poczucie rytmu oraz poprawiają koncentrację. Zajęcia prowadzone będą metodami aktywizującymi dzieci i dorosłych, pozwalającymi na praktyczne wykorzystanie nabytych umiejętności podczas wspólnej zabawy.

 

Warsztaty cyrkowe realizowane są w ramach projektu Akademia Wspólnej Zabawy dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Więcej na temat projektu na: www.domchemika.pl/akademia-wspolnej-zabawy


© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"