Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Warsztaty recyklingowe - "Kreatywna rodzinka"

Archiwum wiadomości

02.08.2017

Warsztaty recyklingowe - "Kreatywna rodzinka"

Warsztaty recyklingowe - "Kreatywna rodzinka"

W niedzielę, 6 sierpnia, ponownie odbędą się warsztaty z cyklu Akademia Wspólnej Zabawy. Na zajęcia recyklingowe zapraszamy dzieci w wieku od 5 roku życia wraz z opiekunami. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10.00 na patio Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” i potrwają do godziny 13.00. Można do nas dołączyć w każdej chwili, warsztaty mają charakter otwarty i nieodpłatny!

 

Warsztaty recyklingowe „Kreatywna rodzinka” to zajęcia, podczas których uczestnicy zdobędą wiedzę dotyczącą kreatywnego wykorzystania przedmiotów codziennego użytku oraz materiałów recyklingowych (m. in. kubki po jogurtach, rolki od papieru toaletowego, plastikowe butelki, skrawki materiałów, gazety, folia). Zajęcia prowadzone będą interaktywnymi metodami pobudzającymi wyobraźnię oraz kreatywność zarówno dzieci, jak i dorosłych. Uczestnicy zajęć dowiedzą się w jaki sposób wykonać kreatywną zabawkę bądź pomoc edukacyjną z dostępnych w każdym domu materiałów, nie wymagających nakładów finansowych. Zajęcia będą inspiracją do dalszego poszukiwania pomysłów na rodzinną kreatywność i pozwolą nabyte umiejętności wykorzystać w praktyce podczas domowych zabaw

 

Warsztaty recyklingowe realizowane są w ramach projektu Akademia Wspólnej Zabawy dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Więcej na temat projektu na: www.domchemika.pl/akademia-wspolnej-zabawy

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"