Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » POK-frontacje – poczuj chemię do kultury

Archiwum wiadomości

08.08.2017

POK-frontacje – poczuj chemię do kultury

POK-frontacje – poczuj chemię do kultury

POK-frontacje” to cotygodniowy program kulturalny współtworzony przez Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” oraz sieć Puławskiej Telewizji Kablowej LPUtv. Gościem premierowego odcinka, który wyemitowano 4 maja br., był dyrektor POK „Dom Chemika” - Zbigniew Śliwiński. W każdym odcinku, autorka programu Alicja Niewielska zaprasza do rozmowy twórców, animatorów, artystów i ludzi kultury.

 

Do tej pory w „POK-frontacjach” o swojej pracy artystycznej, pasjach, projektach i innych kulturalnych formach działalności opowiedzieli: Aleksandra Rolska, Anna Rolska, Wojciech Gędek, Ilona Rogozik, Anna Filipiak, Ryszard Stępień, Katarzyna Grudzień, Joanna Krauze, Irena Pilaszewska, Renata Siedlaczek, Bogumiła Gucka i Zofia Swinarska.

„POK-frontacje” to nie tylko wywiady prezentujące sylwetki osób związanych z kulturą, ale również swoista lekcja historii. Zaproszeni goście często przybliżają widzom tło historyczne związane z wydarzeniami, w które byli zaangażowani, a także zdradzają wiele ciekawostek związanych ze swoją pracą. Nie brakuje też anegdot i wspomnień.

 

Program Alicji Niewielskiej „POK-frontacje” emitowany jest w każdy czwartek o godz. 18:00 w sieci Puławskiej Telewizji Kablowej LPUtv. Powtórki programu można oglądać o godz. 20:00, a także online na kanale YouTube.


© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"