Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Kolejny sukces naszych wokalistek

Archiwum wiadomości

10.08.2017

Kolejny sukces naszych wokalistek

Kolejny sukces naszych wokalistek

Wśród 22 osób zakwalifikowanych z konkursu nagrań do udziału w IX edycji Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus znalazły się trzy wokalistki z „Domu Chemika” uczące się śpiewu pod kierunkiem instruktora Zbigniewa Jonaka.

 

Decyzją Rady Artystycznej Festiwalu w składzie: Anna Stankiewicz, Janusz Strobel, Cezary Mielko i Andrzej Pietraszko, do finału awansowały: Agnieszka Cichocka, Justyna Grzelak oraz Ewelina Samborska. Solistki wykonają w finale po dwa utwory: Agnieszka Cichocka zaprezentuje utwory pt.: „Tylko miłość” i „Nienaumyślnie”, Justyna Grzelak zaśpiewa piosenki pt. „Oczy masz niebiesko-zielone” oraz „Miłość”, natomiast w repertuarze Eweliny Samborskiej znalazły się utwory „Cyganeria” i „Co to jest czułość?”. Gościnnie ze swoim recitalem wystąpi nasza reprezentantka, zdobywczyni pierwszej nagrody z poprzedniej edycji – Aleksandra Łodzińska.

 

Festiwal im. Łucji Prus „W Żółtych Płomieniach Liści” odbywał się będzie w dniach od 6 do 9 października 2017 r. w Spodkach Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury i Białostockim Ośrodku Kultury. Podczas trzech dni Festiwalu zakwalifikowani uczestnicy prezentują piosenki z repertuaru Łucji Prus oraz utwory znanych i debiutujących autorów piosenki literackiej. Wykonawcom towarzyszyć będzie zespół złożony ze znanych muzyków jazzowych.

 

Serdecznie gratulujemy awansu do konkursu i życzymy powodzenia w koncercie finałowym!

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"