Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Półkolonie letnie za nami!

Archiwum wiadomości

17.08.2017

Półkolonie letnie za nami!

Półkolonie letnie za nami!

Jak co roku nasz ośrodek przygotował dla uczestników półkolonii mnóstwo atrakcji. Urozmaicone zajęcia, wycieczki sprawiły wiele radości i umiliły czas naszym podopiecznym. Uczestnicy brali udział w różnych grach i zabawach integracyjnych oraz sportowych na terenie placówki, jak również zwiedzili dużo ciekawych miejsc.

 

Na jedną z wycieczek podopieczni wraz z wychowawcami wybrali się do Parku Edukacji i Rozrywki "Farma Iluzji", gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji. Jedną z nich było m. in. Muzeum Egipskie, Bajkowy Pałac Cieni, Latająca Chata Tajemnic czy Muzeum Iluzji. Niezapomniane wrażenia i adrenalinę zapewnił naszym podopiecznym także Park Linowy w Kazimierzu Dolnym. Ciekawym doświadczeniem była wycieczka do stadniny koni „Ranczo w brzozach”, gdzie uczestnicy mogli spróbować swoich sił na końskim grzbiecie, a później upiec kiełbaski przy wspólnym ognisku. W programie półkolonii były także gry i zabawy w terenie, które prowadzili animatorzy z Omega Expedition w Parchatce. Pogoda sprzyjała również wyjściom na basen, które organizowaliśmy podczas upalnych dni.

 

 

Ostatniego dnia udaliśmy się do Pizzerii DA GRASSO, gdzie odbyły się warsztaty Małego Kucharza. Dzieci mogły samodzielnie przygotować i skosztować przygotowanej przez siebie pizzy. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał Dyplom Półkolonisty.

 

Relację fotograficzną z półkolonii znajdziecie w naszej FOTOGALERII.

 

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"