Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Rodzinna Gra Miejska

Archiwum wiadomości

01.09.2017

Rodzinna Gra Miejska

Rodzinna Gra Miejska

10 września, zapraszamy do udziału w Rodzinnej Grze Miejskiej, która będzie odbywała się na terenie Puław w godz. od 10:00 do 14:00. Uczestnikami gry mogą być maksymalnie 5 osobowe drużyny. W każdej drużynie musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia, sprawująca opiekę nad dziećmi.


Warunkiem udziału w grze jest wypełnienie karty zgłoszenia drużyny oraz dostarczenie jej osobiście do Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” do pok. 102 bądź na adres mailowy: tomasz.kitka@domchemika.pl w terminie do 9.09.2017 do godz. 12.00. Liczba drużyn jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w Grze jest bezpłatny.

 

Rodzinna Gra Miejska to przygotowana przez specjalistę z dziedziny survivalu i gier terenowych zabawa stwarzająca przestrzeń do wspólnego, aktywnego spędzania czasu wolnego. Rodzinna Gra Miejska promuje zdrowy styl życia, uczy zasad fair play oraz zdrowej rywalizacji, a także pobudza kreatywność i wyobraźnię uczestników. Gra Miejska zostanie przeprowadzona w przestrzeni miejskiej Puław, a uczestnikami będą całe rodziny tworzące drużyny. Podczas kolejnych zadań w ramach gry drużyny rodzinne będą wykorzystywać twórcze umiejętności nabyte wcześniej podczas warsztatów lub dzięki obejrzeniu filmików instruktażowych.

 

Rodzinna Gra Miejska realizowana jest w ramach projektu Akademia Wspólnej Zabawy dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Regulamin
Regulamin
Karta Zgłoszenia
Karta Zgłoszenia
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"