Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Oddział Zamknięty w "Domu Chemika"!

Archiwum wiadomości

04.09.2017

Oddział Zamknięty w "Domu Chemika"!

Oddział Zamknięty w "Domu Chemika"!

Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” zaprasza na koncert legendarnego polskiego zespołu rockowego „Oddział Zamknięty”, który odbędzie się 17 września 2017 r. na sali widowiskowej o godz. 18:00.

 

Oddział Zamknięty od 38 lat dający nieustannie jedne z najlepszych koncertów w Polsce, łączy już cztery pokolenia swoich wiernych fanów wykonując swoje największe przeboje. Wśród nich m. in.: „Ten Wasz Świat”, „Party”, „Obudź się”, „Gdyby nie Ty”, „Rzeka”, „Ich Marzenia”, „Szkoła”, „Sama”, „Szkiełko”, „Andzia”, „Oddział”, „Debiut”, „Uszy”. W składzie Oddziału Zamkniętego występuje jego współzałożyciel i kompozytor większości repertuaru Wojciech Łuczaj - Pogorzelski, który razem ze swoim zespołem wystąpią w prawie dwugodzinnym koncercie z największymi hitami oraz premierowymi utworami specjalnie dla Puławskiej publiczności.

 

 

W sierpniu zespół został rewelacyjnie przyjęty na Przystanku Woodstock. Natomiast występy grupy na Festiwalu Top of The Top w Sopocie oraz na Rock Sabat w Kielcach zostały odebrane jako jedne z najlepszych.

 

Na koncercie Oddziału Zamkniętego nie może zabraknąć nikogo kto chciałby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu! Będzie to ostatni przed modernizacją obiektu koncert w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika”.

 

Na występ zapraszamy do sali widowiskowej 17 września 2017 r. o godz. 18:00. Bilety w cenie: 45 zł (parter), 35 zł (balkon) do nabycia w kasie POK "Dom Chemika", tel.: 81 886 20 24.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"