Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Zapraszamy do "Bitwy o Puławy"

Archiwum wiadomości

04.09.2017

Zapraszamy do "Bitwy o Puławy"

Zapraszamy do "Bitwy o Puławy"

Rozpoczęliśmy rekrutację uczestników i wolontariuszy do trzeciej już edycji Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy Historycznej o Puławach "Bitwa o Puławy". W tym roku do zabawy zapraszamy nie tylko uczniów z puławskich szkół średnich, ale również gimnazjalistów. Poza kodami QR w tegorocznej grze miejskiej będziemy stosowali też aplikację Snapchat - bitwapulawy.

Już teraz zapraszamy do śledzenia naszego konta na tym medium społecznościowym. Zachęcamy także do jak najwcześniejszej rejestracji drużyn, ponieważ na 18 września szykujemy dla nich specjalne warsztaty. Gra miejska została zaplanowana tradycyjnie na sobotnie przedpołudnie i odbędzie się 7 października. Kilka dni później uczestnicy Turnieju spotkają się ponownie na konkursie wiedzy historycznej o naszym mieście.

Formularz rejestracyjny oraz wszelkie informacje na temat "Bitwy o Puławy" znajdują się na stronie www.archiwum.pulawy.pl/bitwa

 

Projekt "Bitwa o Puławy" został dofinansowany ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu "Patriotyzm Jutra".

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"