Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Koncert jakiego nie przeżył nikt!

Archiwum wiadomości

19.09.2017

Koncert jakiego nie przeżył nikt!

Koncert jakiego nie przeżył nikt!

W niedzielny wieczór, 17 września, „Dom Chemika” był świadkiem niesamowitego, żywiołowego wydarzenia. Na sali widowiskowej odbył się ostatni koncert przed modernizacją naszego ośrodka. Przed puławską widownią zaprezentował się legendarny zespół rockowy – Oddział Zamknięty.

 

-To jest symboliczny i historyczny koncert, z udziałem wyjątkowego zespołu. Chciałem zwrócić uwagę na nazwę tego zespołu, która bardzo pasuje do sytuacji w jakiej za chwilę się znajdziemy – Oddział Zamknięty – jednak z powodzeniem koncertujący od prawie 40 lat – mówił podczas zapowiedzi koncertu, dyrektor POK „Dom Chemika”, Zbigniew Śliwiński.

 

 

Podczas dwugodzinnego występu, muzycy dali z siebie wszystko, a zgromadzeni na sali miłośnicy rockowych brzmień doskonale się bawili. Wokalista Oddziału – Krzysztof Wałecki – od początku nawiązał świetny koncert z publicznością, która już przy pierwszych dźwiękach utworu „Odmienić los” poderwała się ze swoich miejsc i do końca koncertu bawiła się pod sceną. Widowisko wzbogacone było efektownym oświetleniem scenicznym, które sprawiło, że koncert był absolutnie niezwykły.

 

 

W setliście znalazły się zarówno dobrze znane i lubiane przeboje grupy takie jak: „Ten wasz świat”, „Andzia”, „Rzeka”, „Party” czy „Oddział”, oraz kilka premierowych utworów, zapowiadających długo oczekiwany, nowy album zespołu. Entuzjastycznie reagujący fani, po każdej piosence nagradzali zespół gromkimi brawami. Nie zabrakło również solowych popisów muzyków oraz wspomnień związanych z Puławami. Krzysztof Wałecki zdradził publiczności, że dla niego „tutaj wszystko się zaczęło”, ponieważ urodził się właśnie w naszym mieście.

 

 

Wspaniała atmosfera występu nie opuszczała uczestników do samego końca. Po koncercie artyści chętnie rozdawali autografy, rozmawiali z fanami i pozowali do wspólnych zdjęć.

 

-„Dom Chemika” już niebawem będzie zamknięty, ale zapewniam, że dalej tak samo, z takim samym zapałem będziemy organizować dla państwa wydarzenia kulturalne – podsumował Zbigniew Śliwiński.


Zachęcamy do obejrzenia FOTOGALERII z koncertu.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"