Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Czarodziejski spektakl!

Archiwum wiadomości

16.10.2017

Czarodziejski spektakl!

Czarodziejski spektakl!

Spektakl "O rybaku i czarodziejskiej rybce" opartej na motywach baśni braci Grimm miał premierę 6 października 2017 r. na Placu Chopina w Puławach. Pogoda sprawiła nam niespodziankę - przez cały dzień padało, a tuż przed przed planowanym przedstawieniem deszcz ustał.

Publiczność dopisała i wszystko odbyło się zgodnie z planem. Spektakl powstał, by uczcić obchody Roku Rzeki Wisły, który został ustanowiony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w 2017 r. Młodzież grająca w spektaklu została wybrana podczas castingu na początku września. W spektaklu wystąpili również członkowie grupy teatralnej SPUT² i Formacji POKUS 3.


                                                                 Fot. Bartosz Rodzoś          
                                      

Choreografię do tańca rybek ułożył Wojciech Gędek i Izabela Górska. Spektakl wyreżyserowała Katarzyna Grudzień. Scenografię i kostiumy przygotowali Joanna Pruszkowska-Rybak oraz Andrzej Łukasiewicz.

 

Spektakl powstał dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta w Puławach, a zrealizowany został przez Towarzystwo Inicjatyw Własnych INSPIRACJE we współpracy z Puławskim Ośrodkiem Kultury „Dom Chemika".

 

Zapraszamy do obejrzenia FOTOGALERII

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"