Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Ferie zimowe z POK "Dom Chemika"

Archiwum wiadomości

10.01.2018

Ferie zimowe z POK "Dom Chemika"

Ferie zimowe z POK "Dom Chemika"

Jak co roku Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” przygotował szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży, spędzających ferie zimowe w naszym mieście. W dniach 27.01-11.02.2018 r. w naszym ośrodku odbywać się będą warsztaty plastyczne (różne techniki), warsztaty teatralne, spotkania ze sztuką ludową, zajęcia literackie, pokazy filmowe oraz spektakle teatralne i koncerty.

 

Nasza bogata oferta skierowana jest zarówno do najmłodszych, jak i trochę starszych uczestników. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na plakatach oraz pod numerem tel.: 81 887 96 01.

 

Dodatkowo, już po raz czwarty odbędą się musicalowe warsztaty wokalne prowadzone przez Roberta Sosika. Z uwagi na modernizację POK „Dom Chemika” warsztaty oraz wieńczący je koncert finałowy odbędą się w sali teatralnej przy kościele Miłosierdzia Bożego w Puławach, ul. Kowalskiego 1.

 

Zapisy na wszystkie płatne zajęcia przyjmowane są w kasie POK „Dom Chemika” (tel.: 81 886 20 24) – wykupienie biletu jest równoznaczne z potwierdzeniem obecności. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Udział w zajęciach jest równoznaczny z akceptacją regulaminu ferii zimowych 2018 organizowanych przez POK „Dom Chemika”. Regulamin oraz kartę zgłoszenia znajdą Państwo poniżej.

Regulamin
Regulamin
Karta zgłoszenia
Karta zgłoszenia
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"