Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Ferie czas zacząć!

Archiwum wiadomości

24.01.2018

Ferie czas zacząć!

Ferie czas zacząć!

Zbliżamy się do rozpoczęcia ferii zimowych 2018. Jak co roku, Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”, przygotował mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży. Przez dwa tygodnie, od 27 stycznia do 11 lutego, w naszym ośrodku odbywać się będą warsztaty plastyczne, teatralne, spotkania ze sztuką ludową, zajęcia literackie, pokazy filmowe, a także spektakle teatralne i koncerty.

 

Ferie rozpoczniemy koncertem w wykonaniu uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego i Podyplomowego Studium Muzycznego. Kolejne dni przyniosą nam warsztaty plastyczne, balonowe, literackie i teatralne, a także warsztaty improwizacji teatralnej. Finałem pierwszego tygodnia będzie pokaz spektaklu dla dzieci "Jaś i Małgosia" w wykonaniu pracowników POK "Dom Chemika", na który zapraszamy 2 lutego o godz. 17:00 do Puławskiej Galerii Sztuki.

 

 

 

 

 

                    

 

Drugi tydzień ferii upłynie pod znakiem musicalowych warsztatów wokalnych, które poprowadzi Robert Sosik. Będzie także można przyjść na bezpłatną projekcję filmu niespodzianki oraz skorzystać z bogatej oferty warsztatowej. W programie drugiego tygodnia ferii są również półkolonie zimowe na stoku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza bogata oferta skierowana jest zarówno do najmłodszych, jak i trochę starszych uczestników. Warsztaty, koncert i spektakl odbędą się w budynku pawilonu wystawowego POK przy ul. Wojska Polskiego 4.

 

Szczegółowe informacje odnośnie wydarzeń znajdziecie na plakatach oraz pod numerem tel.: 81 887 96 01. Zapisy na wszystkie płatne zajęcia przyjmowane są w kasie POK „Dom Chemika” (tel.: 81 886 20 24). Liczba miejsc jest ograniczona.

Regulamin
Regulamin
Karta zgłoszenia
Karta zgłoszenia
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"