Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Konkurs na logo Orkiestry Dętej

Archiwum wiadomości

19.03.2018

Konkurs na logo Orkiestry Dętej

Konkurs na logo Orkiestry Dętej

Masz talent plastyczny lub znasz się na grafice komputerowej? Ta wiadomość jest dla Ciebie. Pół roku temu w naszym Ośrodku działalność rozpoczęła Orkiestra Dęta. Mamy już zdolnych orkiestrantów, doskonałych instruktorów i niezbędne instrumenty. Teraz czas na logo ogłaszamy więc konkurs na znak graficzny dla Orkiestry.


Najtrudniejszy pierwszy krok – a my, przy pomocy władz miasta i wielu przyjaznych osób ten pierwszy krok zrobiliśmy. Jesteśmy już bardzo blisko, aby puławska Orkiestra, tak długo oczekiwana przez mieszkańców, zagrała swój pierwszy koncert – zapowiada Zbigniew Śliwiński, Dyrektor POK „Dom Chemika”.


Logo powinno zawierać tematykę związaną z działalnością Orkiestry, tak aby w sposób jak najciekawszy i najbardziej reprezentacyjny stanowiło podstawę wizualną identyfikacji Orkiestry. Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich, a także osób dorosłych, reprezentujących instytucje, firmy lub będącymi osobami prywatnymi.


Prace w formie pliku .pdf, .jpg, grafiki wektorowej lub w wersji papierowej należy składać do 15 maja 2018 r. Projekty można wysyłać mailowo na adres domchemika@domchemika.pl lub dostarczać osobiście do sekretariatu POK.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

 

Regulamin i karta zgłoszenia
Regulamin i karta zgłoszenia
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"