Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » 48. Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe - zapisy już wkrótce!

Archiwum wiadomości

14.05.2018

48. Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe - zapisy już wkrótce!

48. Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe - zapisy już wkrótce!

48. edycja Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych w Puławach już niebawem! Jak co roku oferujemy Wam osiem dni pełnych zajęć, prób i koncertów.

Udział w puławskich warsztatach jazzowych to nie tylko spotkania z wyjątkowymi osobowościami w niezapomnianej atmosferze. To przede wszystkim możliwość zapoznania się z jazzem w wykonaniu wybitnych artystów.

Zajęcia w ośmiu klasach prowadzą profesjonalni instruktorzy z kraju i zza granicy. Codzienne jam sessions zapewniają uczestnikom pole do muzycznego popisu, a koncerty finałowe są okazją do zetknięcia się z muzyką improwizowaną prezentowaną na najwyższym poziomie.

                       

Warsztaty jazzowe w Puławach to najstarsze, a zarazem wzorcowe przedsięwzięcie tego typu na skalę międzynarodową. Zainicjowane przez PSJ w 1970 roku w Chodzieży, a od 1990 roku kontynuowane w Puławach, pozostają jedną z najważniejszych instytucji ruchu jazzowego w Polsce. Wartość wydarzenia mierzy się nie tylko liczbą setek jego uczestników i absolwentów, z których wielu to czołowe postacie światowej sceny jazzowej, ale także siłą promieniowania niepowtarzalnej atmosfery poświęcenia dla sztuki.

Na 48. edycję Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych zapraszamy w dniach 5-15 lipca!
Zgłoszenia rozpoczną się już niebawem. Czekamy na Was!

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"