Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Jonn Del Toro Richardson oraz koncert finałowy Puławskiego Lata Bluesowego

Archiwum wiadomości

23.08.2018

Jonn Del Toro Richardson oraz koncert finałowy Puławskiego Lata Bluesowego

Jonn Del Toro Richardson oraz koncert finałowy Puławskiego Lata Bluesowego

Warsztaty bluesowe powoli dobiegają do końca, ale to jeszcze nie wszystkie atrakcje jakie niesie ze sobą tegoroczna edycja Puławskiego Lata Bluesowego. Przed nami jeszcze dwa wyjątkowe koncerty, na które już dziś serdecznie zapraszamy!

 

Gwiazdą puławskiego święta bluesa jest znakomity amerykański gitarzysta – Jonn Del Toro Richardson. Artysta słynie z wyjątkowych interpretacji bluesowych, łącząc w swojej muzyce szeroki wachlarz stylistyk, od teksańskiego bluesa po latin funk. Połączenie wirtuozerskiej gry na gitarze wraz z niesamowita energią dostarczą uczestnikom koncertu niezapomnianych wrażeń! Jonn Del Toro Richardson wraz z zespołem w składzie: Lenny Paul (bas) oraz Pascal Delmas (perkusja), wystąpią w Klubie Peweks Art&Music już w najbliższy piątek o godz. 20:00.

 

 Fot. Łukasz Fedorowicz

 

Dzień później, również w Peweksie o godz. 20:00, w finałowym koncercie swoje umiejętności zaprezentują uczestnicy warsztatów, wokaliści, zespoły combo oraz kadra instruktorska. Podczas występów podsumowujących Puławskie Lato Bluesowe usłyszymy nowe wersje standardów bluesowych oraz przekonamy się, ze muzyka bluesowa leży u podstaw wszystkich gatunków muzycznych.

 

Bilety w cenach 35 zł (koncert Jonn Del Toro Richardson Band) oraz 15 zł (koncert finałowy) na oba wydarzenia do nabycia w kasie POK „Dom Chemika”, tel. 81 886 20 24.

 

Zadanie zostało dofinansowane z budżetu Miasta Puławy.

 

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"