Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Weź udział w "Bitwie o Puławy"!

Archiwum wiadomości

10.09.2018

Weź udział w "Bitwie o Puławy"!

Weź udział w "Bitwie o Puławy"!

 

W październiku po raz czwarty odbędzie się "Bitwa o Puławy", czyli Międzyszkolny Turniej Wiedzy Historycznej o Puławach adresowany do młodzieży szkolnej z terenu naszego miasta. Tradycyjnie "Bitwa o Puławy" odbędzie się w dwóch etapach - na sobotę 6 października zaplanowana została gra miejska, a w środę 10 października konkurs wiedzy. Do udziału w rywalizacji zapraszamy uczniów ze szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w drużynach trzyosobowych.

Podczas gry miejskiej ponownie będą wykorzystywane kody w technologii QR. Rejestracja uczestników rozpocznie się w poniedziałek 10 września za pośrednictwem formularza internetowego. Szczegóły całego wydarzenia zostaną opublikowane już wkrótce.

Jednocześnie już teraz rozpoczynamy nabór wolontariuszy, którzy zechcą wesprzeć organizację Turnieju. Osoby zainteresowane tego typu aktywnością proszone są o kontakt z Mariuszem Karolakiem (Centrum Informacji Turystycznej przy al. Królewskiej 4, e-mail: mariusz.karolak@domchemika.pl) do dnia 26 września 2018 roku.

 

Materiały edukacyjne dla uczestników tegorocznej edycji "Bitwy o Puławy" dostępne są TUTAJ.

 

REGULAMIN

OŚWIADCZENIA

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"