Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » "Wesoła Wdówka" już w sobotę

Archiwum wiadomości

12.10.2018

"Wesoła Wdówka" już w sobotę

"Wesoła Wdówka" już w sobotę

 

Wdowa po nieodżałowanym bankierze, odziedziczyła właśnie 20 milinów! To łakomy kąsek, dla którego niejeden mężczyzna jest w stanie zrobić niemal wszystko. Intryga więc goni intrygę, a na głównym planie - jak w każdej szanującej się operetce - wielka miłość warta każdych pieniędzy!


Czym skończy się ten wyścig do ręki wesołej wdówki? Czy Hanna odnajdzie swą młodzieńczą miłość? Czy będzie mogła w końcu zaśpiewać "Usta milczą, dusza śpiewa"? Tak "Wesołą Wdówkę" opisuje Oskar Jasiński, jeden ze znakomitych solistów występujących w wydarzeniu.


„Wesoła Wdówka” to wiecznie młoda, tryskająca radością i humorem operetka o miłości, zdradzie małżeńskiej i odpowiedzialności. Widowisko pełne intryg i wpadek przyciąga widzów dużą dawką dobrego humoru, bogactwem strojów i głosów artystów scen operowych. To ponadczasowa opowieść, która zapewnia doskonałą rozrywkę od początku... aż po szczęśliwe zakończenie.

 

 

 

Produkcja Wojciecha Mrozka zachwyca swym rozmachem. Przyjazne widowisko, w trzech aktach, dostarcza niezapomnianej rozrywki i przyjemności wszystkim melomanom. Wielbiciele muzyki Franciszka Lehára będą mogli posłuchać jego pięknych melodii, kompozytor stworzył tam jedną z najlepszych partytur w historii operetki. Na scenie zaprezentuje się kilkunastu artystów: soliści, tancerze, zespół muzyczny. Scenografia, doskonałe kostiumy oraz zabawne libretto doskonale uzupełniają całość.

 

Wesoła Wdówka” to najsłynniejsze sceniczne dzieło Franza Lehára. Operetkę, której wszystkie arie i pieśni zasługują na miano przebojów będzie można zobaczyć 20 października 2018 r. o godz. 18:00 na scenie hali Zespołu Szkół Technicznych (ul. Wojska Polskiego 7).


Bilety w cenie 70 zł. Informacja i rezerwacja w kasie POK "Dom Chemika", tel. 81 886 20 24.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"