Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Ty też możesz zostać sztukmistrzem!

Archiwum wiadomości

15.11.2018

Ty też możesz zostać sztukmistrzem!

Ty też możesz zostać sztukmistrzem!


Warsztaty „Nowy Cyrk od podstaw” to doskonała propozycja rozwijająca nie tylko sprawność fizyczną, ale też kreatywność i siłę charakteru! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty podczas, których poznacie co to żonglerka, akrobatyka i ekwilibrystyka.

 

Zajęcia poprowadzą profesjonalni sztukmistrze: Jakub Szwed, Artur Perskawiec, Daniel Chlibiuk, Mateusz Kownacki i Marek Żmuda - aktorzy widowiska „Spektrum”, prezentowanego w Puławach dzień później.

Podczas dwugodzinnych zmagań uczestnicy poznają podstawowe techniki cyrkowe. Aby się na nie zapisać, nie trzeba posiadać żadnych umiejętności.

 

Zapraszamy 24 listopada o godz. 12.00 do ZSO nr 2 w Puławach („Piątka”). Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy w kasie POK „Dom Chemika”. W zajęciach mogą wziąć udział osoby od 10 r.ż., dzieci, młodzież, dorośli, a także całe rodziny.

 

 Fot. Materiały promocyjne

 

Uczestnictwo w warsztatach to także doskonała okazja, aby Widowisko „Spektrum” Fundacji Sztukmistrzów zobaczyć z zupełnie innej perspektywy. „Spektrum” to spektakl widowiskowy i żywy, łączący w sobie elementy akrobatyki, teatru, żonglerki, pantomimy oraz iluzji optycznej.

 

Na widowisko zapraszamy 25 listopada 2018 r. do hali Zespołu Szkół Technicznych (ul. Wojska Polskiego 7), o godz. 17:00. Bilety w cenie 20 zł. Informacja i rezerwacja w kasie POK "Dom Chemika", tel. 81 886 20 24.

 

Warsztaty i spektakl realizowane są w ramach ogólnopolskiego programu Teatr Polska.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"