Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Brązowy Koziołek dla Jakuba Rogali

Archiwum wiadomości

21.11.2018

Brązowy Koziołek dla Jakuba Rogali

Brązowy Koziołek dla Jakuba Rogali

W dniach od 16 do 18 listopada Weronika Suszek i Jakub Rogala, dwoje zdolnych wokalistów uczących się śpiewu pod opieką instruktora Zbigniewa Jonaka, brało udział w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Kozielska Scena Debiutów”. Decyzją jury, reprezentujący nasz Ośrodek Jakub, zdobył trzecią nagrodę w kategorii wiekowej od 7 do 14 lat i został laureatem Brązowego Koziołka!

 

„Kozielska Scena Debiutów” odbywała się w tym roku po raz pierwszy i od razu zachwyciła uczestników i widzów swoim rozmachem. Festiwal rozpoczął się w ubiegły piątek od prób wykonywanych z zespołem. Kolejnego dnia, w Domu Kultury "Koźle" miały miejsce przesłuchania w kategoriach dzieci i młodzież. Zwieńczeniem festiwalu był Koncert Galowy, w którym młodzi wokaliści z całej Polski zaśpiewali swoje utwory, stając na jednej scenie wraz z profesjonalnym zespołem grającym na żywo.

 

 

Uczestników oceniała rada festiwalowa pod przewodnictwem Bogusława Sobczuka. W jury zasiadała także Dorota Miśkiewicz, polska wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, autorka tekstów, która na zakończenie imprezy wystąpiła z zespołem Full Drive.

 

         

 

Serdecznie gratulujemy!


Fot. KK24.pl

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"