Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Śmierć u fryzjera, czyli spektakl "Szalone Nożyczki"

Archiwum wiadomości

25.02.2019

Śmierć u fryzjera, czyli spektakl "Szalone Nożyczki"

Śmierć u fryzjera, czyli spektakl "Szalone Nożyczki"

"Nożycowe szaleństwo" ogarnęło już całą Polskę. Chociaż od premiery spektaklu minęło już sporo czasu, to komedia kryminalna nie schodzi z desek teatrów. Podobnie jak w Ameryce, gdzie jest najdłużej granym przedstawieniem, za co została wpisana do Księgi Rekordów Guinnesa. "Szalone nożyczki" to wyjątkowe teatralne doświadczenie!

 

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu właścicielka lokalu nie żyje! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę... Kto zabił?

 

Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm, wtedy do akcji wkracza ... Widz! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw widzów całego świata!

 

 

Wizję reżysera - Jakuba Ehrlicha na teatralnych deskach przedstawi gwiazdorska obsada pełna charyzmy, energii i dobrego humoru.

 

Obsada:

 

Dominik Kowalewski - Krzysztof Ibisz / Lesław Żurek

Barbara Markowska - Dominika Gwit

Antoni Wzięty - Leszek Stanek

Pani Dąbek - Urszula Dębska / Joanna Kupińska

Edward Wurzel - Alan Andersz

Michał Tomasiak - Maciej Wilewski / Michał Piróg

 

Na spektakl „Szalone Nożyczki” zapraszamy 10 marca 2019 r. o godz. 16:30 do hali ZST, ul. Wojska Polskiego 7. Bilety w cenie 85 zł do nabycia w kasie POK „Dom Chemika”, tel. 81 886 20 24.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"