Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Stypendia marszałkowskie rozdane

Archiwum wiadomości

12.03.2019

Stypendia marszałkowskie rozdane

Stypendia marszałkowskie rozdane

Już po raz kolejny Zarząd Województwa Lubelskiego przyznał stypendia dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami.

Wśród
stypendystów znaleźli się podopieczni Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”. Paulina Pajórek, Julia Ogonowska i Jan Wiśniewski triumfowali w dziedzinie sztuk teatralnych. Julia i Paulina swoje umiejętności kształtują na zajęciach Koła Konferansjerów i Recytatorów, natomiast Jan jest aktorem i recytatorem Teatru SPUT². Pod kierunkiem instruktorek: Anny Filipiak-Matras i Katarzyny Grudzień nagrodzeni recytatorzyodnoszą sukcesy w wielu konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich. Stypendium za działalność w dziedzinie fotografii otrzymała także Gabriela Szczypa z grupy animatorów Katarzyny Grudzień.

 

  

 

Wyróżnienie w postaci stypendium trafiło również na ręce wokalisty Jakuba Rogali, podopiecznego instruktora śpiewu, Zbigniewa Jonaka. Na koncie Jakuba znajduje się wiele prestiżowych osiągnięć wokalnych. W tym roku Kuba będzie reprezentował miasto i Ośrodek na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „Magia Italiana” w Rimini we Włoszech.

 

 

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"