Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Zapraszamy na Dni Puław!

Archiwum wiadomości

27.05.2019

Zapraszamy na Dni Puław!

Zapraszamy na Dni Puław!

Od 31 maja do 2 czerwca odbędą się Dni Puław. Pierwszego dnia będziemy bawić się koncertowo. Wystąpi dla nas Kacper Gołda z zespołem, a gwiazdą wieczoru będzie Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Wieczór zwieńczy pokaz pirotechnicznych efektów scenicznych.


1 czerwca będziemy wspólnie świętować Dzień Dziecka. Dla uczestników pikniku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji: strefa dziecka z animacjami i zabawami, park rozrywki (dmuchany tunel, ścianka wspinaczkowa, paintball, kosmiczna zjeżdżalnia, skimboard), pokaz samochodów Rajdu Nadwiślańskiego, ekostoiska i wiele innych. Pierwszy raz w naszej marinie będziemy gościć wyjątkowe czworonogi - alpaki, które uwielbiają towarzystwo dzieci. O godzinie 14.00 dla najmłodszych wystąpi Elza i Przyjaciele, którzy zabiorą nas do Krainy Lodu, a następnie Kacper Mysiorek, uczestnik programu "Mam talent" przedstawi nam swój wyjątkowy pokaz iluzjonistyczny. Od 16.00 sceną zawładną FIT LOVERS, którzy przeprowadza plenerowy trening. Nie zabraknie również strefy Meet&Greet, specjalnie stworzonej dla fanów. (Prosimy o zabranie maty do ćwiczeń).

 

2 czerwca to dzień muzyki, tańca i zabawy. Od godziny 13.00 na naszej scenie - konkursy taneczne i animacje dla dzieci. Od godziny 16.00 wystąpią dla nas tancerze z "Akademii Promocji Tańca Puławy" Kamili i Bartka Rudnych, a o 17.00 do tańca zaprosi nas Tomasz Barański uczestnik programu "Taniec z gwiazdami". Od godziny 18.00 Marina Puławy zamieni się w wyjątkowy parkiet taneczny. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na potańcówce pod chmurką.

 

Zapraszamy do wspólnego świętowania dni naszego miasta!

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"