Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » "Muchomor" laureatem Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych "Inscenizacje"

Archiwum wiadomości

28.05.2019

"Muchomor" laureatem Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych "Inscenizacje"

"Muchomor" laureatem Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych "Inscenizacje"

W dniach 22 i 23 maja maja br. w Młodzieżowym Domu Kultury "Pod Akacją" w Lublinie można było podziwiać występy dziecięcych grup teatralnych ze szkół i placówek oświatowych województwa lubelskiego, które wzięły udział w Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych "Inscenizacje".

 

Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” reprezentował Teatr Lalek „Muchomor” ze spektaklem pt. Skarpety-Rakiety”. Spośród 30 zaprezentowanych występów, które oceniało profesjonalne jury w składzie: Michał Zgiet - reżyser, aktor teatralny, Włodzimierz Kukawski - muzyk, kompozytor, Renata Adamczewska - sekretarz, MDK "Pod Akacją" w Lublinie, pierwsza nagroda trafiła właśnie do teatru z „Domu Chemika”!

Przedstawienie w reżyserii i ze scenografią instruktorki Grażyny Idzik-Dominiak, wg scenariusza Grzegorza Śmiałka, z muzyką Zbigniewa Jonaka zostało szczególnie docenione za „wspaniałą zabawę teatralną z żywą autorską muzyką”.

 

 

Uroczysty Koncert Laureatów wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 8 czerwca 2019 r. o godz. 11.00 w MDK "Pod Akacją" przy ul. B. Chrobrego 18. 

 

Serdecznie gratulujemy!

 

fot. Edyta Madej

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"