Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Zapraszamy na teatralną przygodę!

Archiwum wiadomości

04.06.2019

Zapraszamy na teatralną przygodę!

Zapraszamy na teatralną przygodę!

Rozpoczynamy zapisy na piątą edycję „Teatralnego Lata”! Podczas sześciu dni spotkań wspólnych spotkań, uczestnicy będą mieli okazję brać udział w szeregu zajęć teatralnych, plastycznych, muzycznych i tanecznych, prowadzonych przez instruktorów POK „Dom Chemika”. Warsztaty dedykowane są dzieciom i młodzieży w wieku 8-12 lat.


Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00, w sobotę od godz. 14.00 do 19.00, w terminie od 24 do 29 czerwca. Warsztaty zakończy pokaz finałowy dla rodziców i gości, na który zapraszamy 29 czerwca o godz. 18.00 do Puławskiej Galerii Sztuki w POK „Dom Chemika”.


Zapisy na w kasie POK „Dom Chemika” w dniach 04-17 czerwca 2019 r. Ilość miejsc ograniczona. Koszt całych warsztatów to 170 zł, w tym obiady dla dzieci (dwa dania i deser) oraz tort i upominki po pokazie. W koszty wliczone są także materiały plastyczne.


Organizatorem warsztatów jest Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”. Pomysłodawczynią i realizatorką projektu jest instruktorka Anna Filipiak-Matras.


 

KLAUZULA INFORMACYJNA

 

REGULAMIN

 

ZGODA NA ODBIÓR DZIECKA

 

KARTA UCZESTNIKA


© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"