Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Tak bawiliśmy się na POK-frontacjach

Archiwum wiadomości

11.06.2019

Tak bawiliśmy się na POK-frontacjach

Tak bawiliśmy się na POK-frontacjach

POK-frontacje stanowią podsumowanie całorocznej pracy wszystkich zespołów, animatorów oraz podopiecznych i instruktorów Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”. W tym roku, wydarzenie po raz drugi odbyło się na dziedzińcu Pałacu Marynki. Niesamowita rodzinna atmosfera towarzyszyła nam przez cały czas trwania imprezy.

 

Podczas wydarzenia zaprezentowały się formacje artystyczne działające w naszym Ośrodku, a instruktorzy zachęcali rodziców i dzieci do zapisów na swoje zajęcia. Na tę okazję, przygotowaliśmy też numer specjalny naszego biuletynu. W bogatej ofercie programowej każdy może znaleźć coś dla siebie.

 

 

Wyrażam swoją radość, że w POK-frontacjach uczestniczyło tak wielu widzów. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się zarówno występy na scenie, jak i animacje. Dziękuję wszystkim instruktorom, pracownikom i członkom zespołów zaangażowanym w organizację imprezy. To było nasze wspólne świętozaznacza Zbigniew Śliwiński, Dyrektor POK „Dom Chemika”.

 

Koncert na scenie otworzyła Puławska Orkiestra Dęta, której energetyczne wykonania utworów takich jak „Hit the road Jack”, „Cant’t take my eyes off you” czy „Sweet sweet smile”, zachwyciły publiczność i wprawiły w doskonały nastrój.

 

 

Pokaz grup teatralnych rozpoczął się od występu „Jak drogie są wspomnienia” Teatru Retro pod kierunkiem Ireny Pilaszewskiej. Tego dnia na scenie zobaczyliśmy też inscenizację „Zajączki Samochwały”, którą przygotowali mali aktorzy z warsztatów „Zabawa w Teatr”. Szczudlarze z Teatru SPUT² zaprezentowali widowiskowe sztuczki cyrkowe.

 

 

Muzycznych emocji i wokalnych popisów dostarczył premierowy występ Dziecięco-Młodzieżowego Zespołu Wokalnego oraz wokaliści Zbigniewa Jonaka i Michała Matrasa. W żywiołowych układach choreograficznych zatańczyli dla nas Zespół Baletowy „Etiuda” oraz Studio Tańca „Pokus”.

 

 

Wydarzenie zwieńczył program rozśpiewanego i roztańczonego Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle" im. Kazimiery Walczak „Mamci”, któremu akompaniowała kapela Andrzeja Rotmańskiego.

 

 

Animatorzy cały czas zachęcali najmłodszych do zabaw i gier. Była m. in. strefa malucha, kącik plastyczny czy malowanie toreb. Swoje stoisko z pięknymi rękodzielniczymi wyrobami rozłożyli członkowie Klubu Twórców Ludowych. Po raz pierwszy na placu funkcjonował także mobilny punkt Centrum Informacji Turystycznej.

 

 

Na kolejne POK-frontacje zapraszamy za rok, a już teraz zachęcamy do zapisów na zajęcia prowadzone w Ośrodku. Nabór już od września!


Zapraszamy do obejrzenia pełnej fotogalerii: CZĘŚĆ I i CZĘŚĆ II.

Dziękujemy Grupie Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A., która jest sponsorem naszych wydarzeń kulturalnych.© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"