Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Nasz wokalny "Lubelski Talent"

Archiwum wiadomości

17.06.2019

Nasz wokalny "Lubelski Talent"

Nasz wokalny "Lubelski Talent"

Jakub Rogala po raz kolejny udowodnił swój wielki wokalny talent. Podopieczny Zbigniewa Jonaka zdobył w ten weekend nagrody na aż dwóch przeglądach muzycznych.


W dniach 13-15 czerwca w Lipskim Centrum Kultury odbywał się XXIII Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej. Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” w przeglądzie reprezentowali Jakub Rogala oraz Julia Duliasz, dla której był to pierwszy wysęp przed profesjonalnym jury i dużą publicznością.

 

Konkurs w kategorii artystycznej „Muzyka” odbywał się w piątek, 14 czerwca, i zgromadził ponad 100 wykonawców. Prezentacje solistów i zespołów wokalnych w czterech kategoriach wiekowych oceniało jury w składzie: Monika Walczak, Sylwester Hernik oraz ks. Dariusz Sałek.

 

W kategorii szkół podstawowych IV-VI laureatem pierwszego miejsca został Kuba, natomiast Julia zaliczyła bardzo udany debiut, zdobywając wyróżnienie w kategorii ponadgimnazjalnej.

 

 

Dla Jakuba weekend wokalnych sukcesów zakończył się bardzo szczęśliwie podczas Galowego Koncertu Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Lubelski Talent” w Poniatowej, gdzie również odebrał za swój występ pierwszą nagrodę.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Największe muzyczne wyzwanie czeka na Jakuba na przełomie czerwca i lipca, kiedy wokalista będzie reprezentował Puławy na XIII Międzynarodowym Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży "MAGIA ITALIANA" w Rimini we Włoszech. Trzymamy kciuki!

 

Dyplom/ 1 Dyplom/ 2 Dyplom/ 3
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"