Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Wyróżnienie na 64. OKR dla Pauliny Pajórek

Archiwum wiadomości

17.06.2019

Wyróżnienie na 64. OKR dla Pauliny Pajórek

Wyróżnienie na 64. OKR dla Pauliny Pajórek

W dniach 12-15 czerwca na scenie małej sali kinowej Ostrołęckiego Centrum Kultury odbył się finał 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W Turnieju zaprezentowała się dwójka podopiecznych z POK „Dom Chemika” - Paulina Pajórek z Koła Konferansjerów i Recytatorów oraz Gabriela Pikuła z Teatru SPUT².


Zmagania najlepszych recytatorów z całej Polski, którzy prezentowali się podczas finału konkursu, oceniało jury w składzie: dr hab. Bożena Suchocka, Michał Kurek, prof. dr hab. Krzysztof Mrowcewicz, prof. Lech Śliwonik, Bartosz Zaczykiewicz.


Za recytację w kategorii osób dorosłych wyróżnienie otrzymała Paulina Pajórek, którą do konkursu przygotowała instruktorka Anna Filipiak-Matras.W turnieju recytatorskim i kategorii wywiedzione ze słowa wystąpiło łącznie 64 uczestników - laureatów konkursów wojewódzkich. Komisja konkursowa podkreślała bardzo wysoki poziom artystyczny prezentacji oraz dobór repertuaru.


Gratulacje!


Zanim 64. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego na dobre się zakończy, przed nami jeszcze konkurs monodramu "Sam na Scenie". Zaprezentuje się w nim podopieczny Katarzyny Grudzień – Jan Wiśniewski” z Teatru SPUT². Życzymy powodzenia!

Dyplom
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"