Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Tu honorujemy Karty Dużej Rodziny!

Archiwum wiadomości

18.09.2019

Tu honorujemy Karty Dużej Rodziny!

Tu honorujemy Karty Dużej Rodziny!

Z programu ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny, mogą korzystać osoby, które wychowują lub wychowały minimum trójkę dzieci. Puławska Karta Dużej Rodziny przeznaczona jest natomiast dla rodzin posiadających przynajmniej trójkę dzieci, przy czym ulgi na dzieci obowiązywać będą do 18 roku życia lub do 24, jeśli dziecko uczy się lub studiuje.

 

Jest to dla mnie niezwykle istotne, że jako Ośrodek możemy wspierać rozwój młodego pokolenia, a dorosłym ułatwić korzystanie z oferty artystycznej. Mam nadzieję, że nasze uczestnictwo w programie przyczyni się do zwiększenia aktywności kulturalnej mieszkańców - podkreśla Zbigniew Śliwiński, dyrektor POK „Dom Chemika”.

 

W ramach rabatów wynikających z posiadania kart, w naszym Ośrodku oferujemy możliwość tańszego korzystania z zajęć edukacyjno-artystycznych oraz zniżek na wybrane wydarzenia organizowane przez POK „Dom Chemika”.

 

  • Posiadacze obu Kart Dużych Rodzin mogą liczyć na 50% ulgi przy odpłatności za udział we wszystkich zajęciach w POK.

 

  • Karta Dużej Puławskiej Rodziny uprawnia do 10% zniżki przy biletowanych wydarzeniach organizowanych przez Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”.

 

Szczegóły korzystania z Karty Dużej Rodziny znajdują się na stronie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, natomiast regulamin karty Dużej Puławskiej Rodziny znajdziecie na stronie Urzędu Miasta Puławy.

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"