Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Kolęd - trwają zapisy

Archiwum wiadomości

12.12.2019

XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Kolęd - trwają zapisy

XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Kolęd - trwają zapisy

Zbliża się wyjątkowy i magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, a wraz z nim okres kolędowania, inspirujący i zachęcający do udziału w magicznym i niepowtarzalnym konkursie. Przed nami Jubileuszowa 25. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2020!


Do udziału w Festiwalu zapraszamy uczestników w każdym wieku. Swoje zdolności i umiejętności muzyczno-wokalne można prezentować w występach indywidualnych, zespołowych oraz rodzinnych.

 

Zachęcamy do kolędowania tych, którzy uczestniczyli już w poprzednich edycjach, jak również te osoby, które dotąd nie brały udziału. Jesteśmy przekonani, że udział w Festiwalu będzie dla wszystkich wielką przygodą i możliwością zdobycia nowych doświadczeń.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 29 grudnia 2019 r., wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod adresem: https://www.domchemika.pl/formularz_koledy/index.php

 

W trosce o wysoki poziom artystyczny festiwalu prosimy o przeprowadzenie w każdej placówce wewnętrznych eliminacji, z każdej instytucji od jednego instruktora można zgłosić maksymalnie 3 solistów (nie dotyczy solistów powiatu puławskiego, dla którego eliminacje zostaną przeprowadzone w innym terminie).

 

Występy konkursowe odbywać się będą w dniach:


  • 09-10 stycznia 2020 r. (czwartek, piątek) – eliminacje dla powiatu puławskiego

  • 27, 28, 29 stycznia 2020 r. (poniedziałek, wtorek, środa) – prezentacje konkursowe


Wszyscy uczestnicy z kategorii artystycznej „soliści wokaliści” oraz uczestnicy z kategorii wiekowej dzieci przedszkolne i oddziały zerowe wykonują jeden utwór (kolęda z wykazu). Pozostali wykonawcy prezentują 2 utwory konkursowe, w tym jedną kolędę z przedstawionego w regulaminie wykazu.

 

W związku trwającą modernizacją POK „Dom Chemika” prezentacje konkursowe XXV Jubileuszowego Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2020 odbędą się w sali teatralnej w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach, ul. Kowalskiego 1.


Szczegółowe informacje odnośnie Festiwalu znajdują się w załączonym regulaminie. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nowymi zapisami.

 

Zadanie współfinansowane z budżetu Miasta Puławy.

XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Kolęd - regulamin
XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Kolęd - regulamin
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"