Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » "Różowa Skarpetka" doceniona na 17. Spotkaniach Teatralnych „Zwierciadła” w Lublinie

Archiwum wiadomości

10.03.2020

"Różowa Skarpetka" doceniona na 17. Spotkaniach Teatralnych „Zwierciadła” w Lublinie

"Różowa Skarpetka" doceniona na 17. Spotkaniach Teatralnych „Zwierciadła” w Lublinie

W dniach 4-6 marca 2020 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie odbyły się 17. Spotkania Teatralne „Zwierciadła”, w których Teatr SPUT² zaprezentował najnowsze przedstawienie pt. „Różowa Skarpetka”.
 

W spektaklu występują dwie zdolne licealistki Zofia Karamon i Gabriela Pikuła.

 

Jury młodzieżowe przyznało nagrodę dla Gabrieli Pikuły - za najbardziej wyróżniającą się rolę w spektaklu „Różowa skarpeta” teatru SPUT². Gabriela otrzymała również aktorskie wyróżnienie indywidualne za rolę w spektaklu "Różowa Skarpetka”.

 

 

 

Natomiast Jury profesjonalne w składzie: Mieczysław Wojtas, Natalia Matuszek i Paweł Passini, przyznało wyróżnienie dla Teatru SPUT² z Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika” za oszczędność formy i bogactwo treści oraz umiejętne budowanie napięcia emocjonalnego w relacjach bohaterek spektaklu „Różowa Skarpetka” w reżyserii Katarzyny Grudzień.

 

 

2 marca miał miejsce pierwszy przedpremierowy pokaz spektaklu, który obejrzało 120 widzów. Premiera planowana jest na kwiecień.

 

Serdecznie gratulujemy!

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"