Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » Spektakle dla dzieci on-line

Archiwum wiadomości

23.03.2020

Spektakle dla dzieci on-line

Spektakle dla dzieci on-line
 

Za pośrednictwem naszej strony oraz profilu na Facebooku dzielimy się z Wami twórczością naszych podopiecznych, udostępniamy spektakle oraz pokazujemy, jak ciekawie spędzać czas wolny w domu.

 

Dziś przychodzimy z ofertą dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat i proponujemy spektakle z cyklu „Teatralne Lato” oraz „Zabawa w Teatr” prowadzone w naszym Ośrodku przez Annę Filipiak-Matras. Są to zajęcia przeznaczone dla najmłodszych adeptów sztuki teatralnej, łączące ze sobą plastykę, ruch, muzykę i taniec.

 

Każdą edycja warsztatów podsumowuje pokaz finałowy i właśnie dziś chcielibyśmy  przypomnieć Wam kilka takich przedstawień. Zaletą spektakli jest ich krótki czas trwania. Wynika to z dostosowana do możliwości percepcyjnych najmłodszego widza. Kilkudziesięciominutowe etiudy pozwalają na pełne “zanurzenie się” dzieci w świecie przedstawionym w sztuce oraz nie pozwalają na wkradnięcie się nudy.

 

Poniżej prezentujemy spektakl pt. "Wilk i Koźlęta" zrealizowany przez uczestników trzeciej edycji "Teatralnego Lata" w 2017 roku oraz inscenizację pt. "Zajączki Samochwały", która powstała na zajęciach "Zabawy w Teatr", a swoją premierę miała w ubiegłym roku.

 

 "Wilk i Koźlęta"


"Zajączki Samochwały"


Wszystkie przedstawienia z cyklu "Teatralne Lato" i "Zabawa w Teatr" znajdziecie na naszym kanale YouTube, oraz śledząc nasz profil na Facebooku.

                                                     


Zapraszamy!

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"