Archiwum wiadomości - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Archiwum wiadomości » #POKkwarantanna nadchodzi!

Archiwum wiadomości

24.03.2020

#POKkwarantanna nadchodzi!

#POKkwarantanna nadchodzi!
 

Choć wielu rodziców, po ostatnim tygodniu spędzonym z dziećmi, prawdopodobnie próbuje teraz opracować własną kulturalną szczepionkę na koronawirusa, to w głębi serca wszyscy doceniamy czas z rodziną. Jednak w dobie konieczności pozostania w domu, wiele osób zapewne zastanawia się jak zorganizować czas sobie i swoim pociechom. Co robić, aby nie dać się nudzie i jak kreatywnie wykorzystać ten czas?

 

Z pomocą przychodzi akcja zorganizowana przez instruktorów Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”. #POKkwarantanna, która pomoże Wam przetrwać, zorganizować zajęcia animacyjne, twórcze, edukacyjne, plastyczne, muzyczne a nawet taneczne i teatralne. Sprawi, że w Wasze życie nie zakradnie się rutyna, i nie pozwoli na to, aby kwarantanna zamieniła się jedynie w czas snucia się z kąta w kąt.

 

 

Śledźcie nasz facebookowy profil, gdzie na bieżąco będziecie mogli znaleźć sposoby na walkę z nudą. Inspirujące pomysły na zorganizowanie czasu dzieciom i całym rodzinom będą podpowiadali instruktorzy naszego Ośrodka. Szukajcie postów oznaczonych tagiem #POKkwarantanna.

 

Włączcie się do wspólnej zabawy i podejmijcie wyzwanie razem z nami!

© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"