Kadra - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"


Kadra

Dyrektor

Zbigniew Śliwiński

Dyrektor POK "Dom Chemika"
pok. 20 A
tel. (81) 886 48 61 wew. 15
e-mail: sekretariat@domchemika.pl

Impresariat

Małgorzata Bojanowicz

instruktor-plastyk
pok. 16
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 24
e-mail: malgorzata.bojanowicz@domchemika.pl

Andrzej Łukasiewicz

instruktor-plastyk
pok. 16
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 24
e-mail: andrzej.lukasiewicz@domchemika.pl

Katarzyna Nowak

instruktor
pok. 16
tel. 81 887 96 01 (do 4) wew. 25
e-mail: katarzyna.nowak@domchemika.pl

Dział Animacji Społecznej

Joanna Krauze

kierowniczka Działu Animacji Społecznej
pok. 22 (wejście przez Galerię Aneks)
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 22
tel. kom. 693 829 862
e-mail: joanna.krauze@domchemika.pl

Kamila Salwowska-Duk

Puławska Galeria Sztuki
pok. 28 (pawilon wystawowy)
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 20
e-mail: kamila.salwowska@domchemika.pl

Aleksandra Lis

instruktor
pok. 22 (wejście przez Galerię Aneks)
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 22
e-mail: aleksandra.lis@domchemika.pl

Agnieszka Kawka

Klub Twórców Ludowych, Klub Seniora, Puławskie Stowarzyszenie "Amazonek", Teatr "Retro", Puławski Klub Mam.
pok. 22 (wejście przez Galerię Aneks)
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 21
e-mail: agnieszka.kawka@domchemika.pl

Mariusz Karolak

Centrum Informacji Turystycznej
Al. Królewska 4
tel. (81) 458 67 40
tel. kom. 601 315 091
e-mail: mariusz.karolak@domchemika.pl

Tomasz Kitka

Centrum Informacji Turystycznej
Al. Królewska 4
tel. (81) 458 67 40
tel. kom. 601 315 091
e-mail: tomasz.kitka@domchemika.pl

Renata Szczypa

instruktor
pok. 22 (wejście przez Galerię Aneks)
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 21
e-mail: renata.szczypa@domchemika.pl

Dział Amatorskiego Ruchu Artystycznego

Agnieszka Cichocka

kierownik Działu Amatorskiego Ruchu Artystycznego
pok. 28
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 20
tel. kom. 605 310 884
e-mail: agnieszka.cichocka@domchemika.pl

Wojciech Gędek

Studio Tańca "Pokus"
tel. (81) 887 96 01 do 04
e-mail: wojciech.gedek@domchemika.pl

Katarzyna Grudzień

Teatr SPUT²
tel. (81) 887 96 01 do 04

Grażyna Idzik-Dominiak

Teatr Lalek "Muchomor"
tel. (81) 887 96 01 do 04
e-mail: grazyna.idzik@domchemika.pl

Zbigniew Jonak

zajęcia wokalne
tel. (81) 887 96 01 do 04
e-mail: zbigniew.jonak@domchemika.pl

Michał Matras

zajęcia wokalne
tel. (81) 887 96 01 do 04

Piotr Osiak

Zespół Pieśni i Tańca "Powiśle"
tel. (81) 887 96 01 do 04

Aleksandra Rolska

Zespół Pieśni i Tańca "Powiśle"
pok. 16
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 25
e-mail: aleksandra.rolska@domchemika.pl

Anna Rolska

Andrzej Rotmański

zajęcia wokalne
tel. (81) 887 96 01 do 04
e-mail: andrzej.rotmanski@domchemika.pl

Ryszard Rusek

zajęcia plastyczne
tel. (81) 887 96 01 do 04
e-mail: ryszard.rusek@domchemika.pl

Ilona Rogozik

Zespół Baletowy "Etiuda"
tel. (81) 887 96 01 do 04
e-mail: ilona.rogozik@domchemika.pl

Ryszard Stępień

Puławski Teatr Amatora
tel. (81) 887 96 01 do 04

Dział Administracyjno-Techniczny

Roman Wróbel

kierownik Działu Administracyjno-Technicznego
pok. 14 (wejście przez p. 1)
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 23
e-mail: techniczny@domchemika.pl

Andrzej Baranowski

starszy mistrz
pok. 2 (wejście przez p. 1)
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 26
tel. kom. 665 417 705
e-mail: andrzej.baranowski@domchemika.pl

Paweł Baniowski

referent ds. informatycznych
pok. 2A (wejście przez p. 1)
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 12
e-mail: pawel.baniowski@domchemika.pl

Małgorzata Cegieła

referent ds. administracyjnych
pok. 14 (wejście przez p. 1)
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 23
e-mail: malgorzata.cegiela@domchemika.pl

Dział Księgowości

Izabela Wnuk

główny księgowy
pok. 25
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 18
e-mail: izabela.wnuk@domchemika.pl

Kadry

Elżbieta Mazurek

główny specjalista ds. kadr
pok. 20 B
tel. (81) 887 96 01 do 04 wew. 16
e-mail: elzbieta.mazurek@domchemika.pl
cms83
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"