Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Zwariowany Komisariat

Program

miejsce:
godz. 18.00, sala widowiskowa
wstęp:
60 zł (parter), 50 zł (balkon)

Zwariowany Komisariat

Pełna humoru i absurdu komedia z piosenkami, w gwiazdorskiej obsadzie, ukazująca wydarzenia kilku dni pracy policjantów w przygranicznym miasteczku.

 

Bohaterów sztuki charakteryzuje alogika myślenia, która powoduje całkowity nonsens w komunikacji pomiędzy nimi. W formie jest to bardziej spektakl kabaretowy niż klasyczna komedia. Komendant Obracaj, jest najstarszy stażem w komisariacie, trochę megaloman, często cytuje znane przysłowia zmieniając ich kontekst.

 

Zazdrosny o żonę, również policjantkę Ziutę Kwas-Obracaj, podejrzewa ją o romans z agentem Tomkiem, karnie przeniesionym z CBA za nieudane operacje specjalne. Aspirant Warzecha, który próbuje naprawić swoją złą reputację pijaka, wykonuje zadania specjalne, między innymi poszukując w terenie iluzjonisty z "żółtym ptakiem".

 

Komisariat odwiedzają minister resortu z małżonką, generał policji, a co wyniknie z tej wizyty, zobaczycie Państwo sami. Wartka akcja, przezabawne dialogi i absurdalne sytuacje nie pozwolą widzom na sekundę nudy.

 

Bilety w cenie 60 i 50 zł do nabycia w kasie POK "Dom Chemika" i u organizatora (firma Sawa Konrad) pod nr telefonu 601-519-911. Więcej o spektaklu na stronie www.zwariowanykomisariat.info.

 

 

Daty związane z tym wydarzeniem:

05 Czerwca 2013 | godz. 18.00, sala widowiskowa Zwariowany Komisariat
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"