Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Koncert Stanisławy Celińskiej "Atramentowa" z zespołem Macieja Muraszko

Program

miejsce:
sala widowiskowa, godz. 18.00
wstęp:
65 zł (parter), 60 zł (balkon)

Koncert Stanisławy Celińskiej "Atramentowa" z zespołem Macieja Muraszko


Stanisława Celińska aktorka i piosenkarka, przez wielu krytyków okrzyknięta polską Cesarią Evora. Wspólnie z wybitnym muzykiem Maciejem Muraszko dla swoich wiernych słuchaczy przygotowała płytę "Atramentowa", do której słowa piosenek przygotowali m. in Wojciech Młynarski i Muniek Staszczyk. Po ukazaniu się płyty "Atramentowa" szybko zyskała sympatię słuchaczy, by w końcu zdobyć status "Platynowej Płyty".

W swoich piosenkach Stanisława Celińska dotyka tematów trudnych i życiowych. Jak samo mówiła niektóre z nich dotyczą bezpośrednio jej życia, ale również życia wielu ludzi, którzy "pogubili się" w pędzie dnia codziennego, lekkomyślności i wiary w niezniszczalność!

Wieczór spędzony ze Stanisławą Celińską i zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko będą mogli państwo spędzić w dzień wyjątkowy – Święto Kobiet 8 marca 2017 r. Koncert rozpoczniemy o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury "Dom Chemika".

Bilety w cenie 65 zł (parter) i 60 zł (balkon) do nabycia w kasie POK (tel. 81 886 20 24) oraz na Biletyna.pl i Kupbilecik.pl


Daty związane z tym wydarzeniem:

08 Marca 2017 | sala widowiskowa, godz. 18.00 Koncert Stanisławy Celińskiej "Atramentowa" z zespołem Macieja Muraszko
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"