Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Koncert Anny Marii Jopek

Program

miejsce:
sala widowiskowa, godz. 19.00
wstęp:
80 zł (parter), 70 zł (balkon)

Koncert Anny Marii Jopek

 

Zapraszamy na koncert Anny Marii Jopek z towarzyszeniem wspaniałych muzyków, który odbędzie się w sali widowiskowej POK „Dom Chemika” 8 maja 2017 r. o godzinie 19:00.


ANNA MARIA JOPEK Kwartet

Jest to najbardziej wszechstronna i szalona formacja z jaką pracuje Anna Maria Jopek. Żaden z jej zespołów nie jest tak rozśpiewany i żaden nie jest tak widowiskowy. Muzycy grają na niezliczonej liczbie instrumentów, które potrafią zmieniać w trakcie trwania utworów. Kolory mienią się i przenikają, muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom i formom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. Ten projekt to dużo cudownej zabawy, ale i wielkie wyzwanie.

 

Kwartet Anny Marii Jopek to obok wokalistki:
Krzysztof Herdzin - fortepian, flety śpiew Robert Kubiszyn - bas, śpiew
Piotr Nazaruk - śpiew, flety, zithar, gitara, polskie instrumenty ludoweAnna Maria Jopek - wokalistka, kompozytorka, improwizatorka, wizjonerka, pasjonatka. Nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciam muzyki naszych czasów (m.in. Pat Metheny, Youssu'n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone). Wystąpiła na najbardziej prestiżowych scenach świata, takich jak: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, Blue Note Tokyo, Santori Hall. Nagrywała w Studiach Real World u Petera Gabriela, Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku. Od 2000 roku jej muzyka jest wydawana na całym świecie. Tylko w Polsce jej płyty rozeszły się w milionowym nakładzie, jednak jak sama przyznaje najbardziej ceni sobie kameralistykę i scenę blisko ludzi. Mieszka na warszawskim Żoliborzu i w lizbońskiej Alfamie. 3 maja 2015 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski - za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej oraz za popularyzowanie polskiej muzyki w świecie.

 

Wstęp 80 zł (parter) oraz 70 zł (balkon) bilety do nabycia w kasie POK „Dom Chemika” tel. 81 886 20 24.Daty związane z tym wydarzeniem:

8 Maja 2017 | sala widowiskowa, godz. 19.00 Koncert Anny Marii Jopek
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"