Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » XVII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich "O Pierścień Księżnej Izabeli"

Program

miejsce:
Hala Miejskiego Sportu i Rekreacji w Puławach
wstęp:
wstęp wolny

XVII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich "O Pierścień Księżnej Izabeli"


W dniach 3–4 marca 2018 r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach rozegra się XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Tańców Polskich „O Pierścień Księżnej Izabeli”.

Po raz kolejny Puławy staną się taneczną stolicą Polski. Na parkiecie hali MOSiR będą królowały oberki, kujawiaki, krakowiaki, polonezy i polki, a w turnieju zaprezentują się znakomici tancerze z całego kraju, rywalizujący o tytułowy pierścień, w kilku kategoriach tanecznych.

Organizatorami Konkursu są Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”, Towarzystwo Inicjatyw Własnych „Inspiracje” i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach.

 

Patronat nad Konkursem obejmą: Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Puławy, Prezydent Polskiej Sekcji Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń, Folklorystycznych Festiwali i Sztuki Ludowej CIOFF oraz Starosta Puławski.

 

Informacji na temat Konkursu udziela odpowiadająca za organizację Turnieju Małgorzata Bojanowicz.

 

PROGRAM

REGULAMIN

WARUNKI UCZESTNICTWA

ZAPROSZENIE

ZBIORCZA KARTA ZGŁOSZENIA

Daty związane z tym wydarzeniem:

3 Marca 2018 | Hala Miejskiego Sportu i Rekreacji w Puławach XVII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich "O Pierścień Księżnej Izabeli"
4 Marca 2018 | Hala Miejskiego Sportu i Rekreacji w Puławach XVII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich "O Pierścień Księżnej Izabeli"
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"