Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » III Festiwal im. Wincentego i Franciszka Lesslów w Puławach - widowisko multimedialne "Puławy czasu odzyskania niepodległości"

Program

miejsce:
Hotel Trzy Korony, godz. 18.00
wstęp:
wolny

III Festiwal im. Wincentego i Franciszka Lesslów w Puławach - widowisko multimedialne "Puławy czasu odzyskania niepodległości"

 
Historia Puław i ziemi puławskiej z czasów odzyskania niepodległości opowiedziana fotografiami i materiałami audiowizualnymi.

 

Widowisko multimedialne „Puławy czasu odzyskania niepodległości” pozwoli przenieść się 100 lat wstecz i odkryć nieznane fakty z dziejów miasta i regionu. O historii opowiadać będą Henryk Czech i Ryszard Stępień. W programie pokaz fotografii i multimedialnych materiałów archiwalnych przy akompaniamencie utworów fortepianowych i pieśni I.J. Paderewskiego.


Lessel Festival 2018 to trzecia odsłona imprezy dedykowanej miłośnikom muzyki, teatru i historii. Wydarzenie jest nawiązaniem do ogromnej spuścizny kulturowej przekazanej naszym pokoleniom przez rodzinę Czartoryskich i jej otoczenie, oraz wyrazem hołdu składanego trzem wybitnym kompozytorom związanym z Puławami – Wincentemu Ferdynandowi Lesslowi, Franciszkowi Lesslowi oraz Antoniemu Stolpe.

Na widowisko zapraszamy w poniedziałek 21 maja o godz. 18:00 do Hotelu Trzy Korony w Puławach.

Wstęp wolny.

Daty związane z tym wydarzeniem:

21 Maja 2018 | Hotel Trzy Korony III Festiwal im. Wincentego i Franciszka Lesslów w Puławach - widowisko multimedialne "Puławy czasu odzyskania niepodległości"
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"