Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Konkursy towarzyszące 50. Ogólnopolskim Spotkaniom Lalkarzy

Program

Konkursy towarzyszące 50. Ogólnopolskim Spotkaniom Lalkarzy


Ogólnopolskie Spotkania Lalkarzy obchodzą w tym roku swój wielki jubileusz 50-lecia istnienia na mapie kulturalnej kraju. Chcemy godnie uczcić ten wielki dorobek dziesiątków amatorskich zespołów lalkowych i ich instruktorów oraz setek ludzi, którzy uczestniczyli w organizacji i przebiegu Spotkań, zapraszając Państwa do wzięcia udziału w 3 konkursach towarzyszących tegorocznym Ogólnopolskim Spotkaniom Lalkarzy.

 

W konkursach na Plakat Ogólnopolskich Spotkań Lalkarzy, Lalkę Teatralną oraz na Recenzję Spektaklu Teatralnego, udział wziąć mogą dzieci, młodzież i dorośli.

 

Konkurs na Recenzję Spektaklu Teatralnego

 

Każdy z uczestników może zgłosić do Konkursu jedną recenzję. Przedmiotem Konkursu jest recenzja spektaklu 50. Ogólnopolskich Spotkań Lalkarzy w Puławach i Lublinie, który odbędzie się w terminie 17-19 maja 2018 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

 

Prace należy nadsyłać do 4 czerwca.

 

Konkurs na Plakat i Lalkę Teatralną Ogólnopolskich Spotkań Lalkarzy

 

Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu jedną lalkę oraz jeden plakat bez liternictwa. W konkursie na plakat dopuszczalne są prace przygotowane w formacie elektronicznym JPG i PDF. Lalka może być wykonana w dowolnej technice i z dowolnych materiałów. Jedynym wymogiem jest konstrukcja lalki umożliwiająca jej noszenie.

 

Prace należy nadsyłać do 9 kwietnia.

 

Uczestnicy konkursów zobowiązani są wypełnić kartę zgłoszenia oraz opatrzyć swoje prace metryczką (imię i nazwisko, nazwa, adres).

 

Szczegóły konkursów znajdują się w regulaminie.


KONKURS NA RECENZJĘ - KARTA ZGŁOSZENIA

KONKURS NA RECENZJĘ - REGULAMIN

KONKURS NA LALKĘ - KARTA ZGŁOSZENIA

KONKURS NA LALKĘ - REGULAMIN

KONKURS NA PLAKAT - KARTA ZGŁOSZENIA

KONKURS NA PLAKAT - REGULAMIN


Daty związane z tym wydarzeniem:

9 Kwietnia 2018 | Puławska Galeria Sztuki, u. Wojska Polskiego 4 Konkurs na Plakat i Lalkę Teatralną OSL - zgłoszenia
4 Czerwca 2018 | Wojewódzki Ośrodek Kultury, ul. Dolna Panny Marii 3 Konkurs na Recenzję Spektaklu Teatralnego - zgłoszenia
cms83
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"