Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » VIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych w Puławach

Program

wstęp:
wolny

VIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych w Puławach


Już po raz 8. w Puławach odbędzie się święto orkiestr dętych, podczas którego wystąpią muzycy z kraju i zagranicy. Międzynarodowy Festiwal odbędzie się w dniach 14-16 września w Puławach, Nałęczowie, Kazimierzu Dolnym, Baranowie, Wąwolnicy oraz Dąbrowicy.

Festiwal rozpocznie się 14 września o godz. 16. Na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędą się koncerty plenerowe, z kolei w tym samym czasie w Nałęczowie będzie miał miejsce przemarsz po Parku Zdrojowym zakończony występem na scenie przed NOK.

W sobotę przez cały dzień artyści koncertować będą w Puławach, Wąwolnicy, Nałęczowie i Kazimierzu Dolnym. W Kazimierzu niewątpliwą atrakcją będą występy podczas rejsu statkiem po Wiśle.

Festiwal zakończy się w niedzielę, 16 września. Tego dnia koncerty będą miały miejsce w Kazimierzu, Dąbrowicy, Baranowie i Puławach. Impreza w Puławach rozpocznie się mszą świętą w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej o godz. 10 a zakończy wielką Galą Finałową o godz. 14.30 na stadionie MOSiR.

Usłyszymy największe przeboje muzyki klasycznej i rozrywkowej, prezentowane w nowych, często zaskakujących aranżacjach.

*W tym roku, po raz pierwszy na festiwalu usłyszymy reprezentację naszego miasta  - Puławską Orkiestrę Dętą działającą w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika". Serdecznie zapraszamy na jej występ w piątek 14 września o godz. 16.00 na Skwerze Niepodległości oraz podczas Gali Finałowej na Stadionie MOSiR w niedzielę 16 września.

Wstęp na poszczególne koncerty jest bezpłatny.

Daty związane z tym wydarzeniem:

14 WrześNia 2018 VIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych w Puławach
15 WrześNia 2018 VIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych w Puławach
16 WrześNia 2018 VIII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych w Puławach
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"