Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » Występ Kabaretu SMILE

Program

miejsce:
Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych, ul. Wojska Polskiego 7, godz. 20:00
wstęp:
50/60/70/80 zł

Występ Kabaretu SMILE


"To się nadaje do kabaretu" - najnowszy program Kabaretu SMILE. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE.


Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!"
Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie RTV, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci - "to się nadaje do kabaretu!".
Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl "na żywo".

 

Na występ Kabaretu SMILE zapraszamy 6 października 2018 r. o godz. 20:00 do hali Zespołu Szkół Technicznych, ul. Wojska Polskiego 7. Bilety w cenach 50/60/70/80 zł dostępne w kasie POK „Dom Chemika”, tel: 81 886 20 24 oraz na biletynakabarety.pl i kupbilecik.pl

Daty związane z tym wydarzeniem:

6 Października 2018 | Hala Sportowa Zespołu Szkół Technicznych, ul. Wojska Polskiego 7, godz. 20:00 Występ Kabaretu SMILE
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"