Program - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Strona główna » Program » 9. WSS - Quantum Trio

Program

miejsce:
Hotel & Restauracja Sybilla — al. Królewska 17, godz. 19:00
wstęp:
15 zł

9. WSS - Quantum Trio

 

Polsko-chilijski zespół założony w Holandii. Arcyciekawa mieszanka muzyczna pod postacią QUANTUM TRIO zagra w Puławach. Grupę tworzy trójka przyjaciół: saksofonista Michał Jan Ciesielski, perkusista Luis Daniel Mora Matus oraz pianista Kamil Zawiślak. Poznali się podczas studiów w słynnym Konserwatorium Codarts w Rotterdamie.

 

                                                                   Quantum Trio

 

Muzyka tria to dynamiczne, liryczne kompozycje przesiąknięte rockową energią. Spotykali się regularnie po zajęciach, by wspólnie grać, a bardzo często improwizować. Muzykę tworzyli błyskawicznie, improwizacja jest zresztą — obok wykonywania wcześniej napisanych utworów — nieodłączną częścią ich występów.

 

Pierwszy album grupy zatytułowany Gravity został wyróżniony przez Polish Jazz tytułem Debiut Roku 2015. Niedawno wydany podwójny album Duality: Particles & Waves ukazuje odmienne oblicza zespołu, wprowadzając elektroniczne brzmienia i zróżnicowaną produkcję, zachowując jednak spójne brzmienie. Muzycznie album powraca do czasów debiutu grupy, prezentując jednocześnie serię doskonałych kompozycji melodycznych wykonanych z wigorem i oczywistą sprawnością techniczną.

 

                                                                         Quantum Trio

 

Portal Soundrive tak określił Quantum Trio: „Kosmopolityczny personel i stosunkowo nietypowe instrumentarium — to już poważne zadatki do tego, by tworzyć muzykę o sporym poziomie oryginalności i wszyscy trzej muzycy potrafią z tych zadatków korzystać aż miło”. Z pewnością będzie się można o tym przekonać na puławskim koncercie, który odbędzie się w ramach Festiwalu Wszystkie Strony Świata.

 

Na Koncert zapraszamy 15 listopada do Hotelu Restauracji "Sybilla" (Al. Królewska 17) o godz.19.00.

 _______________________________________________________

 

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie POK „Dom Chemika” (ul. Wojska Polskiego 4), od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00–18:00 oraz na pół godziny przed każdym koncertem w miejscu jego odbywania się, tel. 81 886 20 24.

 

Przy zakupie co najmniej 3 biletów na różne koncerty przez jedną osobę — cena jednego biletu wynosi 10 zł.


Dzieci, uczniowie, studenci, emeryci, renciści, studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku, członkowie Klubu Seniora — wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki dla osób uprawnionych do odbioru wyłącznie w kasie „Domu Chemika”. Sprzedaż biletów i wydawanie bezpłatnych wejściówek rozpocznie się 5 listopada 2018.

Daty związane z tym wydarzeniem:

15 Listopada 2018 | Hotel & Restauracja Sybilla — al. Królewska 17, godz. 19:00 9. WSS - Quantum Trio
© 2012-2014 Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"